معرفی باشگاه سلامت بانوان (مهاد)

شما بانوان فرزانه و دانشور و فهیم و باسواد، الحمدلله همه‌ جا هستید و این جمعی که اینجا هستید مشتِ نمونه‌ی خروارید، یعنی یک گل از یک گلستان بزرگ هستید…
اما در مورد وظایف اجتماعی، تکالیف زن و مرد یکسان است. نقشها مختلف است امّا تکالیف یکسان است. یعنی هم زن، هم مرد برایشان جهاد واجب است منتها جهاد مرد یک جور است، جهاد زن یک جور دیگر است. یعنی مثلاً‌ در همین دفاع هشت‌ساله، زنها هم مکلّف بودند، تکلیف داشتند؛ تکلیفشان را هم خوب عمل کردند. زنها در این مدّت اگر بهتر از مردها عمل نکرده باشند، حدّاقل به اندازه‌ی مردها عمل کردند (از بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع اقشار مختلف بانوان)

ما بعنوان بانوان انقلابی، وظیفه اطاعت رهبری بر دوشمان هست.

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست(از بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع اقشار مختلف بانوان)

سبک زندگی و کنشگری بانوان دو رکن مهم بیانیه گام دوم رهبری است،

فعلی که بر زمین مانده!!!!!!!

دختر و مادر جامعه اگر سالم باشد، خانواده سالم و پیرو آن جامعه سالمی خواهیم داشت،که ما همراه شما در باشگاه بانوان مهاد در این عرصه وارد شده ایم.
تأکید ما در باشگاه بانوان مهاد بر سلامت هست نه درمان!
ما، باشما، «باشگاه سلامت بانوان مهاد» هستیم!
یه جمع دخترونه و شاد که قرار هست کلی تغییرات خوب در جامعه و کشورمون ایجاد کنیم.
اینجا هم دخترا هستن هم مامانا
هر کس دغدغه کار و تغییر داره بسم الله…

قرار ما با هم محلات خودمون!! بیاین همین محلات خودمون (مسجد یا حسینیه یا امام زاده و حتی سرای محله) شبکه ای از هسته های دخترانه و مادرانه رو تشکیل بدیم تا هم با هم بیشتر آشنا بشیم و هم یه سری فعالیت ها رو انجام بدیم در جهت سالم سازی حال محله مون و برطرف کردن مسائل دخترا و مامانای محل، اونم به دست خودمون
مثلا نشست های هم اندیشی و دورهمی های باحالِ حل مسئله و اردو جهادی های سلامت محور و حل مسائل محله
همینطور برگزاری برنامه های تربیتی با کلی اردوی جذاب چالشی و کار های فرهنگی جدید و خلاقانه و برگزاری مناسبتها و جشن ها با رویکردهای خلاقیت محور و تحول خواهانه می دونستید اماممون؛ همون که هممون منتظر اومدنش هستیم و با بردن اسمش دلهامون می لرزه و اشک تو چشمامون حلقه می زنه؛ وقتی میاد که همه ما همدل و همراه و هم زبان در کنار هم برای حال دل و جان هم و برای زیباتر شدن جامعه مون تلاش کنیم؟؟؟


اگر موافقید که با هم توی این مسیر جذاب و اثر بخش و امیدآفرین به سمت پیشرفت و سلامت و رشد خودمون و جامعه مون قدم برداریم و کاری کنیم که امام خوبیها و خورشید عظمای ولایت؛ حضرت مهدی(عج)؛ هر چه سریعتر قیام خودش رو شروع کنن، این لینک رو بزنید و چند دقیقه ای وقت بگذارید و اطلاعاتتون رو وارد کنید تا ما بتونیم با شما ارتباط بگیریم و دوست و رفیق و همراه هم بشیم و….. یا علی مدد!

 

آدرس: تهران – خیابان 17 شهریور – مسجد سلمان – طبقه سوم

تلفن: 33691102-021